IT gyakornok (6120/15.)

Informatikai, programozás
szakmai
Budapest, Budapest XI.

Az energiaszolgáltató piacon meghatározó szerepet betöltő multinacionális partnerünkhöz keresünk IT gyakornokot. Szerezz releváns szakmai gyakorlatot és tudást, dolgozz velünk!

📝 Feladatok:

  • IT szakértő munkájának támogatása;
  • Együttműködés az IT szolgáltató partnerrel (HW/SW support);
  • Irodai szolgáltatások zavartalan működésének támogatása;
  • Munkavállalók támogatása a felmerülő IT problémák/kérdések megoldásában;
  • Rögzített informatikai hibák/igények monitorozása, nyilvántartása.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok;
  • minimum heti 20 órában való munkavégzés;
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • probléma megoldó gondolkodás;
  • alkalmazás támogatási tapasztalat, excel/makro magas szintű felhasználói ismeret előny.

Amit kínálunk:

  • önálló feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • modern irodai környezet;
  • kiváló szakmai csapat;
  • vállalati notebook- és telefonhasználat;
  • azonnali kezdési lehetőség.

💸 Órabér: bruttó 1350 Ft/óra

Munkaidő: hétköznap 09:00-18:00 között (heti minimum 20 óra vállalásával)

📍 Munkavégzés helye: XI. kerület, Infopark

Munka jellemzők

KategóriaInformatikai, programozás